• Главная »
  • Общество »
  • Зима збунтується наостанок і зіпсує нерви, синоптики зробили важливе попередження: «Дуже обережно!»

Зима збунтується наостанок і зіпсує нерви, синоптики зробили важливе попередження: «Дуже обережно!»

Яким областям не пощастить

Зима збунтується наостанок і зіпсує нерви, синоптики зробили важливе попередження: "Дуже обережно!"

Погода в Україні 22 лютого неприємно здивує складними погодними умовами

Як пише ІПУ посилаючись на Politeka, про це у себе в Фейсбук повідомила синоптик Наталка Діденко. За її словами, потоки повітряних мас над Європою переважно теплі. Саме тому в понеділок в Берліні очікується 14 градусів тепла, а в Римі та Парижі по 16 градусів.

Втім, в Україні ще не буде по-весняному тепло, хоча потепління триватиме. Діденко зазначає, що в найближчий тиждень в Україні не варто очікувати 16 градусів тепла, але в південних регіонах температура цілком може досягти 12 градусів. При цьому в більшості регіонів очікується 2-9 градусів тепла. Вночі в Україні ще будуть морози.

«Тому дороги і тротуари отримають зміцнілу, хоч і замасковану під калюжі, ожеледицю — дуже обережно!»,- попередила Діденко.

Крім цього, східні області в понеділок накриє мокрий сніг. Він зачепить Сумську область, Дніпро з районами, а також Полтавський і Запорізький регіони. Синоптик попередила, що 22 лютого на дорогах можливий туман та ожеледиця.

циклон, зима, сніг, хуртовина

«Бережіть свої голови, спини, руки-ноги, свої автомобілі, майно і не залишайте без особливої уваги свіжих прогнозів погоди», — підкреслила вона, додавши, що зима ще перебуває у своєму законному праві.

Варто відзначити, що, за даними Укргідрометцентру, опади 22 лютого також очікуються в Донецькій, Луганській і Харківській областях.

загрузка...
МЕТКИ