Монатік здивував виглядом у літаку, звернувшись до українців: «Досить кричати…»

Популярний співак Дмитро Монатік відправився в подорож. Одягнений в стильну куртку від Гуччі, знаменитий виконавець задумливо дивиться в ілюмінатор

Монатік здивував виглядом у літаку, звернувшись до українців: "Досить кричати..."

Про це можна почитати на Станиці Монатіка в Іnstagram.

Один з яскравих представників української естради 34-х річний Монатік володіє різними талантами. Він є виконавцем, танцюристом, автором музики та текстів, бере участь в різних проєктах на телебачення.

У якості наставника і тренера 11 сезону проєкту «Голос країни», Монатік відібрав перспективну команду, учасники якої захотіли показати свої можливості телевізійним глядачам.

Тепер всі фанати програми з нетерпінням очікують розвитку інтриги. Однак сам артист не поспішає розкривати всі карти. Замість цього зірка поділилася фотографією зробленою в літаку.

Мабуть, він захотів відпочити на Мальдівах з дружиною. Це можна зрозуміти з коротких роликів в сторіс, розміщених на тій же сторінці.

На Монатіку стильна куртка від Гуччі, а також незвичайна захисна маска від Гаріка Карагодського.

На голові у композитора червона в’язана шапочка. Знаменитість з виразом задумі дивиться вдалину.

Під постом він згадав свої рядки з пісні, випущеної у 2016 році. Вона називалася «Сейчас», мала певний успіх у шанувальників.

Йдеться про хмари, на які не слід кричати. Головний герой переконує себе не мучитися і відпустити ситуацію. Напис на масці також підтверджує, що все буде добре

загрузка...
МЕТКИ