Melovin отримує погрози після камінг-ауту на сцені Atlas Weekend: «Порізати мене»

Melovin розповів, що йому стали надходити погрози після поцілунку з хлопцем

Melovin отримує погрози після камінг-ауту на сцені Atlas Weekend: "Порізати мене"

Відомий український співак, композитор, музикант і улюбленець зірки сцени Андрія Данилка Melovin, частенько радує шанувальників всілякими фотографіями і відео на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, де за його життям стежать понад 240 тисяч людей.

А зараз, в ефірі телепередачі «Зірковий шлях» на каналі «Україна», він розповів ведучим Даніелю Салему та Олені Вінницькій, що почав отримувати погрози після камінг-ауту під час виступу на фестивалі Atlas Weekend 2021.

Melovin, скріншот: Youtube

Melovin, скріншот: Youtube

Тоді Melovin зізнався в бісексуальності, за допомогою поцілунку з дівчиною і хлопцем на сцені. І зробив це заради підтримки тих людей, які бояться заявити про свою сексуальну орієнтацію. І це спонукало користувачів соціальних мереж до неоднозначної реакції. Хоча сам Костянтин адекватно і спокійно ставиться до такого.

Melovin, фото: Instagram
Melovin, фото: Instagram

«Мене образило одне, коли ЗМІ почали писати, що це хайп. Ні, це не так, адже мені важливо, щоб люди свідомо могли зробити цей крок на зустріч своїм батькам і друзям. У моєму оточенні є ті, хто бояться цього. Нещодавно трапилася така ситуація на концерті, коли двоє охоронців відмовилися працювати зі мною через моє визнання в бісексуальності. Хейта багато, але для мене він нічого не означає. Навіть погрози в дірект мене не лякають. У мене є охоронець, я нічого не боюся, що я такого зробив?!», — заявив він.

Злата Огнєвіч і Melovin, instagram.com/zlata.ognevich

Злата Огнєвіч і Melovin, instagram.com/zlata.ognevich

загрузка...
МЕТКИ