• Главная »
  • Події у світі »
  • У Польщі знайшли тіло лікаря з України, який працював на будівництві заради сім’ї: «У нього син серйозно хворий»

У Польщі знайшли тіло лікаря з України, який працював на будівництві заради сім’ї: «У нього син серйозно хворий»

Деталі трагедії

У Польщі знайшли тіло лікаря з України, який працював на будівництві заради сім'ї: "У нього син серйозно хворий"

У Польщі раптово помер житель села Кустин Рівненського району Олег Самков — він довгий час працював дитячим лікарем-отоларингологом в поліклініці по вулиці Чорновола.

Про це повідомляє ІПУ посилаючись на Obozrevatel. Йому довелося залишити улюблену роботу через низьку зарплату і виїхати в сусідню країну, щоб гідно утримувати сім’ю.

забудова, квартири, багатоповерхівка

Останнім часом чоловік працював у Польщі на будівництві. Він помер вночі з 26 на 27 листопада. Просто ліг спати, а вранці не прокинувся. За словами знайомої сім’ї, попередня версія смерті — відрив тромбу. Основний діагноз назвуть вже після розтину і експертизи.

Олег Самков з рідної дитячої лікарні у Рівному звільнився приблизно два роки тому. Він прийняв таке рішення через низьку зарплату.

У нього двоє дітей. На жаль, старший син у нього хворий, тому потрібні гроші на лікування, а вижити на зарплату в 5-7 тисяч неможливо.

Два роки тому в Польщі ще не було спрощених умов для українських медиків. Тому потрібно було легалізувати диплом, проходити навчання і складати іспити. На це пішов би цілий рік, якщо не більше, та й чималі кошти. Самков не міг собі цього дозволити — гроші сім’ї були дуже потрібні на лікування.

«Дзвонили його друзі звідти, говорили, що дуже його поважали. Він їм і масаж робив, і уколи, якщо треба. Він нікому не відмовляв. Але вижити на зарплату лікаря тут у нас в Україні він не міг. У нього син серйозно хворий. Не знаю, як зараз вони будуть жити, ще є літні батьки», — плаче знайома сім’ї.

Надати допомогу родині лікаря можна, перерахувавши гроші на карту: Райффайзен Банк Аваль: 5375 9800 6013 2429 ПриватБанк: 5168 7573 5803 3654 — Самкова Катерина, дружина Олега Самкова.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

загрузка...
МЕТКИ