«Вимагаю багато грошей або сік»: блогер зі США вкрав фото українця для ави і тепер наш Сашко відомий на увесь світ

Український актор, переможець «Ліги сміху» у складі міжнародного театру абсурду «Воробушек» і музикант Олександр Сердюк (Колмен) був дуже здивований, побачивши своє обличчя на Twitter-аватарці американського блогера Тревіса В’ю (Travis View) — одного з авторів знаменитого подкасту QAnon Anonymous.

"Вимагаю багато грошей або сік": блогер зі США вкрав фото українця для ави і тепер наш Сашко відомий на увесь світ

Тепер Саша вимагає у американця компенсації, адже він, сам того не знаючи, став частиною конспірологічних розборок про «сатаністів-педофілів», нібито керуючих США, а заодно і всім світом.

Читайте нижче в матеріалі Styler про перипетії цієї дивної, але вкрай цікавої історії.

Хто такий Тревіс В’ю і про що його теорія змови

На аккаунт конспіролога підписано близько 85 тисяч користувачів. Себе ж він називає «батьком, чоловіком, гобліном з водопровідної води, прихильником теорії змови та інших ознак антиутопії».

Цікаво, що Twitter Тревіса В’ю засвітився в серіалі HBO про одну з найпопулярніших сьогодні в Штатах теорію змови QAnon.

Йдеться про шестисерійний документальний проект «Q: Into the Storm», прем’єра якого відбулася ще 21 березня цього року.

А ось так виглядає Twitter-аккаунт конспіролога з фото нашого актора на аватарці, який показали в серіалі:

"Вимагаю багато грошей або сік": блогер зі США вкрав фото українця для ави і тепер наш Сашко відомий на увесь світСкриншот (Twitter/Travis View)

Конспірологічна теорія QAnon з’явилася вперше в 2017 році і стала популярна в ході президентського терміну Дональда Трампа.

Згідно з нею, США управляє «група сатаністів-педофілів, канібалістів, в яку входять лідери Демократичної партії, відомі бізнесмени, голлівудські зірки і члени королівських сімей».

Що там говорити, якщо сам Дональд Трамп посилався на цей канал близько півсотні разів у своїх твітах, а ряд американських конгресменів і знаменитостей активно його ж і просували.

У якийсь момент ФБР навіть охарактеризував QAnon як потенційну загрозу тероризму всередині країни.

Сердюк став частиною теорії змови, сам того не підозрюючи

А що Саша? В першу чергу українець вимагає у Тревіса пояснень.

Він навіть записав відео, адресоване конспірологу, в якому «привітався» з блогером.

«Привіт, Тревісе, я Олександр. У тебе моє обличчя на аватарці. Дякую, чувак, дякую. Це велика честь для мене. І в серіалі HBO моє обличчя теж… Ось моя карта. Мені потрібні гроші, мені потрібні дуже великі гроші… Або один апельсиновий сік. Домовилися?» — звернувся актор у жартівливому відео до конспіролога.

Тревіс відповів Саші, і тут понеслося

Після того, як Олександр опублікував це відеозвернення, Тревіс тут же відповів.

«Чорт візьми, мене знайшов український актор, який позував для стокової фотографії, яку я використовую в своєму Twitter. Думаю, я винен цій людині апельсиновий сік», — написав конспіролог.

Коли блогер репостнув відео Саші Колмена, все його 85-тисячне ком’юніті, включаючи якісь студії, продюсерів, людей з «галочкою» та інших інфлюенсерів стали називати актора мало не легендою і висловлювати бажання відправити йому той самий апельсиновий сік.

І навіть офіційне співтовариство цих конспірологів опублікувало твіт з Сашею.

"Вимагаю багато грошей або сік": блогер зі США вкрав фото українця для ави і тепер наш Сашко відомий на увесь світ"Вимагаю багато грошей або сік": блогер зі США вкрав фото українця для ави і тепер наш Сашко відомий на увесь світ

Скріншоти (Twitter / Travis View)

Сам же Олександр знову цікавиться: де ж його апельсиновий сік?

«Отже … Де Мій сік? Повинен сказати, Ти ніс відповідальність за мене в Twitter, тому що я вперше в житті зареєструвався тут через тебе»,-прокоментував актор.

А тим часом…

Поки Саша чекає свій сік, в інтернеті ділки активно заробляють на його фото. Наприклад, на платформі TeePublic можна купити стікери із зображенням Сердюка:

"Вимагаю багато грошей або сік": блогер зі США вкрав фото українця для ави і тепер наш Сашко відомий на увесь світ

Скріншот (teepublic.com)

А як же виглядає Тревіс В’ю насправді?

Скажімо так: не дуже він схожий на Сердюка. Та й на Тревіса В’ю він не дуже «скидається», адже насправді його звуть Логан Стрейн. І до своєї блогерської кар’єри він працював маркетологом в Каліфорнії.

Одне з нечисленних фото, які можна знайти в мережі, опубліковано The Washington Post.

"Вимагаю багато грошей або сік": блогер зі США вкрав фото українця для ави і тепер наш Сашко відомий на увесь світ

Тревіс В’ю (скріншот: washingtonpost.com)

А це його профіль на IMDB (так-так, В’ю вже не перший раз стає героєм документалок):

"Вимагаю багато грошей або сік": блогер зі США вкрав фото українця для ави і тепер наш Сашко відомий на увесь світ

Тревіс В’ю (фото: imdb.com)

Що ж. Поки весь американський Twitter обговорює відео Саші Колмена, нам залишається тільки чекати, чим закінчиться ця кумедна історія.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ