• Главная »
  • Шоу-бізнес »
  • «Злата летить зі мною». Учасник Холостячки Андрій Хветкевич заінтригував фанів відео з літака

«Злата летить зі мною». Учасник Холостячки Андрій Хветкевич заінтригував фанів відео з літака

"Злата летить зі мною". Учасник Холостячки Андрій Хветкевич заінтригував фанів відео з літака

Колишній учасник другого сезону проекту Холостячка Андрій Хветкевич покинув Україну.

Андрій — бізнесмен і фрідайвер світового класу, який залишив проект у 10 випуску, на якийсь час повернувся до Майямі. У літаку холостяк заінтригував шанувальників однієї з Instastories, у якій написав: «Злата летить зі мною». Але, як виявилося, це був лише жарт. На борту літака був журнал, де він знайшов фото співачки.

diveeasy / instagram
Фото: diveeasy / instagram

Хветкевич поділився, що на деякий час йому необхідно повернутися до Майямі для того, щоб вирішити свої справи, які стосуються бізнесу. Чоловік пообіцяв повернутись до наступної п’ятниці, адже вони з іншими учасниками проекту запланували черговий спільний перегляд пост-шоу. У ньому глядачі дізнаються, як склалася подальша доля героїв другого сезону Холостячки. Коли і де дивитися пост-шоу «Холостячка-2», ми писали раніше.

diveeasy / instagram
Фото: diveeasy / instagram

У вільний час Андрій відповідав на запитання передплатників про подорожі. Так, одним із них було питання про те, з якою країною пов’язана найцікавіша життєва ситуація, на що Хветкевич відповів: «Австралія».

diveeasy / instagram
Фото: diveeasy / instagram

Відомо, що в аеропорту України Хветкевича проводжали інші учасники Холостячки-2: Дмитро Шевченко, Максим Тарапата та переможець шоу – Андрій Задворний.

zadvornyi_andrii / instagram
Фото: zadvornyi_andrii / instagram
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ