13-річна дівчинка ледь не втратила життя, коли насос у басейні засмоктав її волосся (ВІДЕО)

Щоб витягти школярку з пастки, батькові довелося відрізати косу. Незабаром близькі почали надавати дитині першу допомогу. На щастя, підліток тоді вже подав ознаки життя.

13-річна дівчинка ледь не втратила життя, коли насос у басейні засмоктав її волосся (ВІДЕО)

У Бразилії 13-річну школярку ледве вдалося врятувати від розлюченого насоса у басейні, у полоні якого вона опинилася. Як повідомляє Mirror, гідравлічна машина засмоктала волосся дівчинки — і та повністю поринула під воду більш ніж на дві хвилини.

Інцидент стався у приватному будинку у місті Агуа-Бранка. На кадрах, знятих камерою спостереження, видно, як дитина, перебуваючи в басейні, поклала ноги на борт, а голову опустив у воду. Незабаром волосся дівчинки почало засмоктувати, і вона повністю пішла під воду.

Рідні школярки, які відпочивали неподалік, не одразу помітили, що сталося. Коли дорослих покликали інші підлітки, батько сімейства відразу ж пірнув у басейн. Щоб витягнути доньку із пастки, чоловікові довелося відрізати їй волосся. Далі близькі почали надавати дитині першу допомогу.

На щастя, дівчинка подала ознаки життя через кілька секунд після того, як її витягли з води. Після обстеження в лікарні щасливицю виписали за кілька годин.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ