«Сказали пити парацетамол і сидіти вдома»: трагедія сталася з пароділлю в Одесі

В Одеському обласному пологовому будинку від коронавірусу загинула 29-річна жінка на сьомому місяці вагітності.

"Сказали пити парацетамол і сидіти вдома": трагедія сталася з пароділлю в Одесі

Про трагедію в родині розповів убитий горем чоловік Адександр Седунов на сторінках соцмереж. Чоловік переконаний, що до смерті його дружини призвела недбалість лікарів.

Відомо, що Анна Седунова померла 30 листопада в пологовому будинку Одеської обласної лікарні. Сім’я проживала в місті Южному.

До того, як вона захворіла коронавірусом, вагітність протікала добре і нічого не віщувало біди. Сім’я чекала малюка.

«12 листопада вся наша сім’я захворіла ковидом. Анна відразу зателефонувала гінекологу, який вів вагітність і розповіла, що їй погано. Моїй дружині сказали пий парацетамол і сиди вдома», — написав чоловік загиблої.

22 листопада Анна поступила в лікарню Южного у важкому стані, з сатурацією 77-78.

«Посадили на кисень, 6 літрів всього, при ураженні 50%. Лікували лазолваном, як звичайну пневмонію. Тримали в заручниках, замість того, щоб відразу відправити в пологовий будинок в ковидне відділення», — розповів Олександр.

Чоловік упевнений, що його дружину навмисно не поспішали переводити в пологовий будинок і три дні тримали в лікарні, тим самим заробляючи гроші на ковіді.

«Так як держава виділяє на хворого ковідом 27 тис грн на добу. Враховуючи, що дружина вагітна, а це 54 тис грн, множимо на 3 дні, отримуємо 162 тис грн заробили і за підсумком відправили вмирати в пологовий будинок Одеської обласної лікарні, коли однієї легені вже не було і аналізи перевищували норму в 30 разів. Довели до цитокінового шторму»,- розповів Олександр.

У загиблої також залишився п’ятирічний син.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ