В Італії 81-річний пенсіонер застрелив доглядальницю з України: «Я більше не міг терпіти»

В Італії була вбита 67-річна громадянка України Марія Баран — відомо, що загибла жінка працювала доглядальницею в місті Торре-Аннунціата.

В Італії 81-річний пенсіонер застрелив доглядальницю з України: "Я більше не міг терпіти"

Про цю подію повідомив Obozrevatel. Трагедія сталася 15 грудня в маленькому містечку Торре-Аннунціата (південне передмістя Неаполя).

Колишній вчитель математики місцевого ліцею, а нині пенсіонер 81-річний Пеллегріно Рейбальді вистрілив в українку з особистої зареєстрованої зброї. Марія померла на місці ще до приїзду поліції і медиків.

Сусіди почули постріл і викликали на місце поліцію. Коли прибули карабінери, Рейбальді не пручався і його слухняно супроводжували до машини правоохоронців, щоб доставити в казарми.

«Я зійшов з розуму, я помилявся. Але я більше не міг терпіти те, як Марія ставилася до мене і моєї сестри», — заявив професор.

З вікна його квартири долинав істеричний крик жінки: «Я тебе ніколи не прощу!». Мабуть, це якраз була його літня сестра, яка тепер залишилася без доглядальниці.

У Марії давно були погані стосунки з Пеллегріно. У чоловіка був поганий характер, він часто лаявся з українкою з будь-якого приводу, іноді навіть піднімав на неї руку.

Рейбальді не люблять і сусіди, адже на них він теж часто кидався. Вони розповіли, що 81-річному пенсіонеру не могла догодити жодна з доглядальниць, які працювали до Марії. Чоловік був усіма незадоволений, і регулярно влаштовував скандали, іноді навіть з рукоприкладством. Тому багато працівниць не витримували такого ставлення і йшли

У поліції італієць заявив, що він був незадоволений, як Марія доглядає за його сестрою, а також вважав, що вона нібито забирає у нього гроші, але довести цього не зміг.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ