«Точно більше так не будеш?» На Закарпатті водій уникнув покарання за фальшиві права, бо розкаявся у суді

"Точно більше так не будеш?" На Закарпатті водій уникнув покарання за фальшиві права, бо розкаявся у суді

Тячівський райсуд, Закарпатської області звільнив від покарання місцевого мешканця, який купив підроблене водійське посвідчення через Facebook і пред’явив його поліцейським. Чоловік визнав свою провину, проте суд врахував його каяття, обіцянку не повторювати таких вчинків і звільнив від кримінальної відповідальності. Про це пише ІПУ посилаючись на zaxid.net.

Суд врахував, що Богдан К. вперше вчинив злочин, щиро розкаявся та активно сприяв розкриттю кримінального правопорушення. Відтак, суддя Тячівського районного суду Мирослава Стецюк «у зв’язку з дійовим каяттям» звільнила обвинуваченого від кримінальної відповідальності за ч. 4 ст. 358 ККУ (використання завідомо підробленого документа) та закрила справу.

За попередніми даними, закарпатець на початку 2021 року замовив підроблене водійське посвідчення зі своєю фотографією через Facebook. Людину, у якої чоловік купив фальшиві документи, слідство не встановило. В червні того ж року чоловік порушив правила дорожнього руху та надав поліцейським фальшивий документ. За висновком експерта — посвідчення не відповідало встановленому зразку.

Підробку залишили в матеріалах кримінального провадження. Також обвинувачений зобов’язаний відшкодувати 1,3 тис. грн за проведення експертизи.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ