«На п’ятий рік президентства триватиме годину». Як соцмережі відреагували на новорічне звернення Зеленського

У новорічну ніч президент Володимир Зеленський традиційно звернувся до українців із привітанням.

"На п’ятий рік президентства триватиме годину". Як соцмережі відреагували на новорічне звернення Зеленського

Цього року, як і минулого, воно не викликало хвилю емоцій та обговорень, однак користувачі соцмереж відреагували по-різному.

Громадський діяч, кандидат юридичних наук Андрій Смолій погодився, що пишатися українськими військовими, лікарями, освітянинами та науковцями, про яких президент згадав під час виступу, варто. Проте, за його словами, те саме не можна сказати про владу, яка «щодень більше бреше і здає позиції».

«У нас нема жодної віри словам про „підвищені зарплати“, які зжерла інфляція та добивають шалені тарифи на газ. Зеленський майже не говорить про досягнення, крім „доріг“ та „країни в смартфоні“. Бо цих досягнень немає[…] Мабуть, його досягненнями є політичні переслідування, узурпація влади, знищення парламентаризму та призупинення всіх можливих реформ», — вважає Смолій.


Водночас журналістка Марина Данилюк-Ярмолаєва вважає згадку про представників різних профейсій «маніпуляцією чужими заслугами». Вона зазначила, що під час привітання не прозвучав гімн України, та розкритикувала Зеленського за фразу «щоб сусіди краще приходили до нас із пляшкою і холодцем, а не зі зброєю і без стуку», назвавши страву «обрядовою» для росіян.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ