Обірвалося життя знаменитого актора, сім’я розчавлена горем: «Він був для нас всім»

Обірвалося життя знаменитого актора, сім'я розчавлена горем: "Він був для нас всім"

Актор Ніколас Доннеллі з Грейндж-Хілл, який зіграв вчителя містера Маккензі в популярному дитячому серіалі, помер у віці 83 років.

Про це повідомляють Dailymail. За словами його сім’ї, знаменитий британський актор, помер уві сні на вихідних і не хворів. Акторові було 83 роки.

«Він був для нас всім, милим, добрим, прекрасною людиною, чудовим батьком і дідусем. Він був дуже кумедним, блискучим оповідачем, відмінно наслідував персонажів, а також був душею компанії. Ніколас обожнював гостинність і завжди був радий тим, хто приходив до нього додому», — повідомили члени його сім’ї.

Ніколас народився в Кенсінгтоні і почав свою кар’єру в 1955 році. Успіх Доннеллі принесла роль вчителя Містера Маккензі в серіалі «Грендж Хілл». Доннеллі також з’явився в поліцейському серіалі BBC Dixon Of Dock Green в ролі сержанта Джонні Віллса приблизно в 200 епізодах шоу.

Доннеллі познайомився зі своєю дружиною Алрун під час своєї служби в Німеччині в кінці 1950-х років, і пара прожила в шлюбі більше 60 років. У них народилися два сини, дочки-близнюки і п’ятеро онуків.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ