Центр Дніпра застиг у гігантському автомобільному заторі: що відбувається

Всупереч попереднім повідомленням на вулицях багато автівок.

Центр Дніпра застиг у гігантському автомобільному заторі: що відбувається

Центр Дніпра опинився в автомобільному заторі. Як повідомляє Telegram-канал «Труха. Дніпро», з 12 січня частково перекрито проспект Яворницького.

Дорогу перекрито через будівництво метро. До 17 січня буде частково перекрито проспект Дмитра Яворницького в одному напрямку — від вул. Фабра до вул. Шмідта, а також пров. Скориківський — від вул. Князя Ярослава Мудрого до проспекту Дмитра Яворницького. Рух заборонений як для приватного, так і громадського транспорту.

Попри те, що про перекриття повідомлялося за декілька днів, сьогодні на проспекті Яворницького утворилися гігантські пробки. За повідомленням користувачів соціальних мереж практично не можливо проїхати вулицею Юліуша Словацького у бік Січеславської набережної до перехрестя з вулицею Княгині Ольги. Трохи жвавіший рух вулицями Шмідта та Фабра.

Як повідомляла Politeka, днями у Дніпрі запустили соціальний автобус з дешевим проїздом. Одна поїздка котуватиме — 6,5 гривень. У міській раді Дніпра сподіваються, що це дозволить дещо розвантажити пасажирський трафік у часи пік. Щоправда, скористатися ним, зможуть не всі. У департаменті транспорту Дніпровської міської ради зазначають, що соціальний автобус ходитиме раз на день.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ