• Главная »
  • Шоу-бізнес »
  • У «Кварталі 95» осоромилися привітанням Станіслава Боклана з днем народження: «Господи, що ж ви так лякаєте»

У «Кварталі 95» осоромилися привітанням Станіслава Боклана з днем народження: «Господи, що ж ви так лякаєте»

У «Кварталі 95» вирішили красиво привітати актора Станіслава Боклана з днем народження, але щось пішло не так і вийшов конфуз.

У "Кварталі 95" осоромилися привітанням Станіслава Боклана з днем народження: "Господи, що ж ви так лякаєте"

Як повідомляє ІПУ посилаючись на Politeka на сторінці студії «Квартал 95» опублікували миле чорно-біле фото актора Станіслава Боклана, який віднедавна став одним з артистів гумористичного шоу. У підписі до публікації залишили красиве привітання Народному артисту, якому 12 січня виповнилося 62 роки.

«Сьогодні День народження у нашого улюбленого народного артиста України Станіслава Володимировича Боклана! Від усього колективу Студії «Квартал 95″ бажаємо @boklanstas невичерпної енергії, творчого натхнення та нових крутих проектів та ролей!»,- привітали колегу в «Кварталі 95».

Однак, через це привітання, а точніше через прикріпленому у нього фото вийшов казус. Виявилося, що через чорно-білий знімок користувачі подумали, що з Бокланом щось сталося.

«Господи, що ж Ви так лякаєте! Можна було хоч фотку не чб взяти?! Я ж Бог знає, що подумала! З днем народження!», «Таке відчуття що у людини не Др, а похорон, ви б хоч більш світлу фотку підібрали!», «Наступного разу краще прикріпіть кольорову фотку Станіслава, а то побачивши чорно-білу фотку, у мене з’явилося відчуття, що щось недобре з ним сталося. А так, з Днем народження!», «Не виставляйте з чб фото привітання з Днем народження», «Досить виставляти чб фото з привітаннями! Кожен раз, коли когось вітаєте, у нас інші думки виникають», — пишуть в коментарях.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ