Танки, «Гради» та автозаправники: Росія посилено стягує армію на кордон з Україною – нові фото

На платформах у бік України перекидають танки, БМП, реактивні системи залпового вогню «Град» і «Ураган».

Танки, "Гради" та автозаправники: Росія посилено стягує армію на кордон з Україною – нові фото

У соціальних мережах фіксують перекидання великої кількості військової техніки Східного військового округу РФ на Захід у бік кордону України. Журналісти проекту Conflict Intelligence Team опублікували великий матеріал із фотографіями, на яких можна помітити ешелони з важкою бронетехнікою, ударними артилерійськими системами та танками на залізничних платформах.

Військова техніка перекидається вдень у світлу пору доби, що дозволяє очевидцям фіксувати пересування на камери своїх мобільних телефонів.

Це, у свою чергу, завдяки підписам і коментарям до відео, а також за профілями користувачів, які їх виклали, дозволило аналітикам Conflict Intelligence Team встановити місця їхньої зйомки та геолокацію пересування. Автори відео стверджують, що бачили по кілька залізничних поїздів із бронетехнікою за тиждень або навіть більше одного поїзда на день.

«Ешелони з технікою Східного військового округу РФ їдуть на Захід, ймовірно, до кордонів України. Серед них танки 5-ї окремої танкової бригади, знайомої багатьом по боях за Дебальцеве», — зазначено у повідомленні Conflict Intelligence Team на сторінці проекту в соціальній мережі Twitter.

Журналісти стверджують, що разом із технікою у пасажирських і товарних вагонах їде й особовий склад, проте достовірно кількість російських військових встановити складно.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

загрузка...
МЕТКИ