Знайдено тіло зниклої майже два тижні тому українки: «Писала, що відпочиває в Єгипті…»

Знайдено тіло зниклої майже два тижні тому українки: "Писала, що відпочиває в Єгипті..."

Мешканка Ужгорода Габріелла Яцкович таємниче зникла ще 1 січня, залишивши вдома собаку і не вийшовши на роботу — з’явилися моторошні подробиці.

Про зникнення 36-річної жінки в соцмережі Фейсбук заявила її подруга Надія Юрочкіна. Габріелла пропала майже два тижні тому, її пошуки завершилися 12 січня — тіло виявили в будинку, який належав її недавно померлої матері. Як вказують джерела місцевого видання «Закарпаття онлайн» у правоохоронних органах, тіло жінки знаходилося на горищі з пакетом на голові. Судячи з усього, Яцкович задушили.

Примітно, що весь цей час зникла нібито «писала», що відпочиває в Єгипті. З її телефону приходили повідомлення і навіть фото, що, як виявилося згодом, були завантажені з Мережі. Більш того, колеги Габріелли, які забили тривогу, кажуть, що вона була відповідальною людиною — ні за що б не кинула улюбленця і не відправилася б у поїздку без попередження на роботі.

«Метою (зловмисника, — ред.) було відтягнути виявлення факту вбивства, ймовірно, щоб на час, коли приховане стане явним, за терміном давності було стерто відео з камер зовнішнього спостереження в прилеглих об’єктах. Тобто, цілком можливо, мова йде про особу, що стосується кримінальних сфер», — йдеться в матеріалі.

Відзначається, що Яцкович жила на орендованій квартирі. Будинок матері повинен був перейти їй у спадок.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ