Оборонний завод Іскра припинив роботу – ЗМІ

Міністерство оборони та Укроборонпром вже виступили зі спільною заявою, в якій повідомили про проведення службової перевірки.

Оборонний завод Іскра припинив роботу – ЗМІ

Казенне підприємство Науково-виробничий комплекс Іскра у Запоріжжі припинило роботу. Про це повідомило інформагентство ОПК з посиланням на представника заводу у четвер, 13 січня.

Причиною зупинення роботи є відмова Міністерства оборони від усіх замовлень, у тому числі на два дуже вагомі вироби, які створювалися на користь Збройних сил України.

«При цьому припиняються й дослідно-конструкторські роботи, а керівник підприємства змушений був зупинити роботу підприємства», – йдеться у повідомленні.
Міністерство оборони та Укроборонпром вже виступили із спільною заявою, в якій повідомили про проведення службової перевірки «щодо ситуації навколо Казенного підприємства НВК Іскра, щодо якої поширюється відповідна інформація у ЗМІ».
У заяві йдеться, що Іскра є стратегічним для економіки та безпеки держави підприємством та, згідно з чинним законодавством, не може припинити свою діяльність.
«Міністерство оборони України не відмовлялося від продукції Іскра. Наразі існує затримка з виконанням одного із контрактів на замовлення Міноборони, всі обставини якої і покликана встановити перевірка», – пояснюють у міністерстві.
Там додали, що Укроборонпром та Міноборони спільно працюють над вирішенням цієї ситуації, щоб якнайшвидше забезпечити передачу високотехнологічного обладнання до ЗСУ.
Іскра – флагманське підприємство майбутнього холдингу Радарні системи та є провідним українським підприємством з розробки, створення, обслуговування та модернізації сучасних радіолокаційних станцій різних типів, засобів радіоелектронної боротьби та радіотехнічної розвідки.
Як зазначає видання Defense Express, за останні чотири роки Іскра створила зразків нової техніки вдвічі більше, ніж за попередні роки незалежності України. При цьому 90% замовлень припадає на Міноборони.
Саме Іскра займається модернізацією основних оглядових стацій Повітряних сил ЗС України 36Д6, що серійно виробляє нові контрбатарейні радари Зоопарк-3 та станції РЕБ Мандат.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ