• Главная »
  • Події в Україні »
  • «Тіло знайшли в лісі»: Україну сколихнула загадкова трагедія з бізнес-леді, без мами залишилися двоє дітей

«Тіло знайшли в лісі»: Україну сколихнула загадкова трагедія з бізнес-леді, без мами залишилися двоє дітей

На Житомирщині в лісі знайшли тіло молодої жінки Тетяни Холодної, яка поїхала у відрядження, але так і не дісталася місця призначення; без мами залишилося двоє дітей.

"Тіло знайшли в лісі": Україну сколихнула загадкова трагедія з бізнес-леді, без мами залишилися двоє дітей

33-річна директорка філії компанії «Мікрокредит» у Житомирській області Тетяна Холодна, яка жила у Бердичеві, 11 січня виїхала у відрядження в місто Новоград-Волинський, але зникла по дорозі, передає ІПУ посилаючись на Obozrevatel.

Того ж дня стурбований чоловік Тетяни, яка деякий час не виходила на зв’язок та, за даними працівників офісу в Новограді-Волинському, не доїхала до місця призначення, звернувся до поліції та повідомив про зникнення. Пошуки бізнес-леді тривали чотири дні. За словами водія маршрутного таксі, статна жінка в норковій шубі, схожа на Тетяну, раптово вийшла у селі Березівка, хоча жодних конфліктів в автобусі не було.

На пошуки жінки кинулися її рідні та близькі і через чотири дні знайшли тіло Тетяни, яке висіло на чорному шарфі у лісі за 70 кілометрів від дому. За словами правоохоронців, увесь одяг жінки був на ній, гроші, телефон та банківські картки також не зникли, тому вони вважають, що це самогубство. Такої ж версії дотримуються судмедекспертиза.

Однак рідні та знайомі Тетяни Холодної у це не вірять та вимагають додаткових експертиз. За словами куми покійної бізнес-леді, її тіло знайшла не поліція, а знайомі. Ба більше, останній дзвінок Тетяни був на 102. До того ж, вона нібито везла з собою чималу суму грошей, але коли тіло знайшли, у сумочці була не повна сума.

Зауважимо, що рідні зізнаються, що молода жінка приймала заспокійливе через нервову роботу, але суїцидальних настроїв у неї не було. Вони з чоловіком та дітьми жили щасливо.

Варто зауважити, що Тетяна та її чоловік були винні «Універсал банку» 26 тисяч доларів, з ними судилися. Зараз інформації про борг немає, тому цілком можливо, що вони його виплатили. За словами подруг жінки, вона останнім часом брала кредити, але на що вони не знають.

Однак якою б не була причина смерті жінки, без мами залишилося двоє дітей: 11-річна Діана та 5-річний Денис.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ