Загроза вторгнення Росії. Чи залучать тероборону відбивати агресію: відповідь командувача

Наразі невідомо, чи братиме учать в зоні ведення бойових дій територіальна оборона у разі повномасштабного вторгнення до України з боку Росії. Наразі у Верховній раді працюють над внесенням змін до закону «Про основи нацспротиву».

Загроза вторгнення Росії. Чи залучать тероборону відбивати агресію: відповідь командувача

Про це пише ІПУ посилаючись на РБК-Україна з посиланням на слова командувача сил територіальної оборони ЗСУ Юрія Галушкіна в інтерв’ю для «Укрінформу».

За словами Галушкіна, тероборона не братиме участі у наступальних операціях, оскільки сьогодні йдеться саме про відкриту агресію з боку Російської Федерації, у зв’язку з чим йдеться виключно про оборону країни. Також Верховна рада вже працює над розв’язанням питання, чи застосовувати тероборону в межах або ж в зоні бойових дій.

«У законі написано: «Вжити всіх необхідних заходів для захисту…», це значить: «своєчасне реагування та вжиття необхідних заходів щодо оборони території та захисту населення у визначеній місцевості до моменту розгортання в межах такої території угрупування військ/сил». Звісно, будемо захищати країну, чесно та віддано”, — зауважив командувач сил територіальної оборони ЗСУ.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ