У Януковича прокоментували чутки про смерть його дружини від вакцинації «Супутником V»

Людмила Янукович не померла. Дружина колишнього президента України Віктора Януковича жива-здорова і почувається добре. А інформація про смерть екс-«першої леді» у ЗМІ — вигадка.

У Януковича прокоментували чутки про смерть його дружини від вакцинації "Супутником V"

Про це, коментуючи поширювані засобами масової інформації чутки про смерть 73-річної Людмили Олександрівни, сказав прес-секретар старшого сина Януковича — Олександра — Юрій Кірасир у своєму Facebook.

«Поширювана окремими безвідповідальними персонами інформація про смерть Людмили Олександрівни Янукович не більше ніж чорний піар», — написав він.

За словами представника сина екс-«легітимного», який живе в Москві, «про сім’ю Януковичів якої брехні тільки не писали, але подібне переходить всі людські кордони».

«У свою чергу бажаємо Людмилі Олександрівні і всім міцного здоров’я», — додав Кірасир.

У Януковича прокоментували чутки про смерть його дружини від вакцинації "Супутником V"

Скриншот (facebook.com/yuri.kirasir)

Звідки пішли чутки про смерть Людмили Янукович?

Нагадаємо, що одним з перших про смерть дружини Януковича написав у Telegram відомий політтехнолог і блогер Володимир Петров.

«Людмила Янукович померла годину тому. Завжди шкодував цю по суті беззлобну просту донецьку бабу, у якої в житті склалося все дуже добре для того, щоб спокійно вивозити все, що на неї звалилося», — сказав він.

Пізніше він навіть повідомив про деталі.

«Смерть Людмили Янукович дивним чином співпала з її вакцинацією. Офіційно інсульт, але за чотири дні до крововиливу вона отримала другу дозу «Спутника V». Інформація від лікаря швидкої, який приїжджав на виклик і транспортував її до лікарні», — зазначив Петров.

До речі, 23 січня в пошуковиках одним з головних запитів був «людмила янукович померла». Хто і чому «розігнав» цей запит — невідомо.

Нагадаємо, що Віктор та Людмила Януковичі познайомилися на Єнакіївському металургійному заводі у грудні 1969 року. Одружилися у листопаді 1971 року.

У лютому 2017 року німецький журнал Der Spiegel повідомив, що опальний президент розлучився зі своєю дружиною Людмилою після 45 років шлюбу, проте прес-служба Януковича спростувала цю новину.

При цьому, після втечі «гаранта» до Росії в 2014 році Людмила Янукович переїхала до Криму, і нібито досі живе в селищі Відрадне, а не з чоловіком.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ