Правила військового обліку для жінок зміняться: штрафи, перелік професій та інші подробиці

Через місяць відомство вирішило розробити нову редакцію наказу, адже багато українців розкритикували документ про військовий облік для жінок.

Правила військового обліку для жінок зміняться: штрафи, перелік професій та інші подробиці

Українки у віці від 18 до 60 років повинні стати на військовий облік, якщо їх професії і спеціальності знаходяться в списку Міністерства оборони. Документ отримав багато критики і обурень не тільки серед жінок, а й чоловіків. Тому через місяць розробили нову редакцію наказу.

Про це заявляє Олексій Резніков, пише РБК-Україна.

військовий облік, військовий облік жінок, скрін

Перше, що потрібно знати — в новому наказі буде скорочено перелік професій, представниці яких, повинні стати на облік. Замість 35 тепер буде 14 спеціальностей. Так, ставитимуть на обов’язковий облік жінок, які працюють у сферах: медицини, електроніки, зв’язку, метрології та картографії, фінансів, бухгалтерського обліку та аудиту.

Крім того, штрафів за ухилення не буде, адже це не передбачається законом. Штрафувати можуть лише військовозобов’язаних, а ними можна стати після постановки на військовий облік.

військові жінки, військовий облік для жінок

Також розглядається введення добровільної постановки на облік для жінок усіх спеціальностей, крім медичних працівників та студентів медзакладів.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ