«Немає успіху на землі і в повітрі: Арестович пояснив, чому ворог почав атакувати фейками

ЗСУ контролюють ситуацію, збивають літаки противника  і крилаті ракети, не дають йому закріпитися на позиціях.

"Немає успіху на землі і в повітрі: Арестович пояснив, чому ворог почав атакувати фейками

ЗСУ та інші сили оборони продовжують оборонну операцію з утримання противника на таких оперативних напрямках: Київ, Суми, Чернігів, Харків, Миколаїв, Запоріжжя. Противник намагається просуватися у цих напрямках, але зазнає втрат і ударів ракетних і артилерійських військ і авіацій ЗСУ наших наземних частин.

Про це повідомив радник керівника Офісу президента Олексій Арестович у вівторок, 8 березня, у відеозверненні.

«Повідомлення про те, що він нібито захопив місто Ізюм не відповідає дійсності. Там зараз тривають бої. ЗСУ наносять ураження противнику. Героїчно тримається Миколаїв, Суми, Чернігів, Харків, Охтирка завдає втрат ворогові і не дає йому просуватися вперед», — зазначив він.

За совами Арестовича, темпи просування ворога суттєво уповільнилися і зараз на окремих напрямках, де вони наступали, практично зупинено. А ті сили, які продовжують рухатися вперед, рухаються малими силами. Проводять попередню розвідку і не становлять суттєвої загрози в тих містах, які вони зазначають у своїх інформаційних повідомленнях.

«Але. Саме завдяки тому, що немає у них успіху на землі і в повітрі, вони перенесли основні зусилля на інформаційно-психологічну операцію проти населення України. Саме тому два або три дні поспіль ми з вами чуємо про захоплення нових місць, просування, небезпеку, масовані удари і так далі. Це все спрямовано на те, щоб знизити нашу психологічну готовність до супротиву. А наше завдання триматись і не вірити їм і їх брехливим повідомленням», — резюмував він.

Втрати росії станом на 8 березня / © ТСН.ua

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ