Ярославський здав зразок ДНК та погодився на допит — ЗМІ

Бізнесмен повернувся до України та погодився на співпрацю зі слідством. Експертиза має визначити, хто перебував за кермом у момент резонансної ДТП.

Ярославський здав зразок ДНК та погодився на допит - ЗМІ

Підозрюваний у причетності до резонансної ДТП бізнесмен Олександр Ярославський після повернення в Україну здав біологічні зразки для ДНК-експертизи та прийде на допит до прокуратури. Про це Українській правді повідомили у правоохоронних органах.

У пункті пропуску Малий Березний на кордоні зі Словаччиною Ярославський з адвокатом поспілкувався з представником прокуратури та дав згоду на проходження ДНК-експертизи, яка має визначити, хто перебував за кермом авто з кортежу Ярославського на початку лютого 2022 року, яке переїхало людину. Після перетину кордону бізнесмен має приїхати в ОДП на допит як свідок.
Також, як свідчать документи, які є у розпорядженні УП, у справі про цю ДТП змінено групу прокурорів.
Раніше, 12 липня, Ярославський, який був відсутній в Україні з лютого, повернувся на Батьківщину, він перетнув кордон зі Словаччиною.
Нагадаємо, на початку лютого авто з кортежу Ярославського на смерть збило чоловіка під Харковом. Сам Ярославський вилетів із України чартерним рейсом до Великої Британії. Він також прокоментував ДТП, заявивши, що спав і нічого не знає. Пізніше водій з Ярославського кортежу сам з’явився в поліцію. Але згодом на нього порушили кримінальну справу за статтею за приховування злочину. Йому вже оголошено про підозру.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ