Алан Бадоєв презентував трейлер документального фільму про війну в Україні

У ролику кліпмейкер показав наслідки розв’язаної війни Росії проти України очима самих українців.

Алан Бадоєв презентував трейлер документального фільму про війну в Україні

Відомий український режисер Алан Бадоєв показав трейлер документального фільму Довга доба, в якому розповідається про повномасштабну війну на нашій території. Відео він презентував в ефірі Сніданку з 1+1.

За його словами, у фільмі розповідатиметься про пережиті події від імені самих українців, з таких міст як Маріуполь, Херсон, Чернігів та багатьох інших.

«Коли нам почали надсилати історії, ми почали їх відбирати, монтувати, я подумав: «Господи, що я роблю?». Я не розумів взагалі, як це витримати. Тому що це такий потік болю, страждань. Але згодом, десь на другому тижні роботи ми з моєю командою зрозуміли, що коли ти дивишся, як люди бажають жити, як вони борються за своє життя, як вони, незважаючи ні на що борються за свою землю та дітей, це так надихає і дає багато сили. Для мене вони по-справжньому герої не тому, що вони якісь супермени. А тому, що вони звичайні люди, які роблять подвиг щодня», — розповів він.

Алан Бадоєв навів у приклад жінку з Маріуполя, яка всіма силами прагнула, щоб її дитина не лякалася, навіть коли в їхню хату влучив ворожий снаряд. Також сценарист захопився лісником, який під час окупації щодня допомагав усім нужденним.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ