У «питній» воді Маріуполя знайшли фекалії — мерія

Така вода становить загрозу та передумову виникнення інфекційних хвороб, зокрема дизентерії.

У "питній" воді Маріуполя знайшли фекалії - мерія

У Маріуполі воду, яку російські окупанти позиціонують як нібито питну та очищену, не можна пити, оскільки вона змішана з фекальною речовиною. Про це повідомив радник мера міста Петро Андрющенко у вівторок, 26 липня.

«Ми багато говорили про проблеми з питною водою та з урахуванням досвіду робили цілком логічні припущення щодо джерел водопостачання питної води в резервуари на вулицях та її шкідливості… Вода була передана на аналіз до Запорізької санстанції… Вода має у своєму складі коліформи. Простою мовою: воду набирають у відкритих водоймах (річка, озеро), вона змішана з фекальною речовиною. Така вода становить загрозу та передумову виникнення інфекційних хвороб (зокрема, дизентерії)», — написав він.

Андрющенко оприлюднив фотокопію результатів дослідження маріупольської води, яке провели фахівці державної установи Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України.

«Отже воду, яку подають як питну, пити не можна. Набирають її в річці Кальчик, як і повідомляли джерела, а тепер це підтверджено дослідженням», — додав радник мера Маріуполя.

Фото: Петро Андрющенко / Telegram
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ