Рідні азовців вийшли на акції у багатьох містах України

Родичі захисників Азовсталі продовжують організовувати акції на підтримку українських героїв по всій країні.

Рідні азовців вийшли на акції у багатьох містах України

Рідні захисників України з Азовсталі вийшли на акції у понад десяти містах України. Вони наполягають, щоб міжнародні організації виконали обіцяні гарантії. Про це у неділю, 7 серпня, повідомляє Асоціація сімей захисників Азовсталі.

Окрім Києва, подібні заходи відбулися у Житомирі, Рівному, Івано-Франківську, Запоріжжі, Черкасах, Тернополі, Львові, Чернігові, Кривому Розі, Хмельницькому та Дніпрі.
Ці акції проходили з кінця липня у різних містах у різні дні.
Також тривають вони і в містах Європи.
Учасники заходів наполягають, щоб Організація Об’єднаних Націй (ООН) та Міжнародний комітет Червоного Хреста (МКЧХ) виконали гарантії безпеки, які вони давали, коли захисники України виходили із заводу Азовсталь: відвідали колонію в Оленівці та проінспектували умови утримання та здоров’я військовополонених.
Організатори акції нагадали, що Росія відмовилася пускати до українських військовополонених представників міжнародних організацій.
«Це нахабство країни-агресора та її відмову від будь-яких законів ведення війни мають бути негайно засуджені миром!», — заявили родичі українських захисників.
Нагадаємо, 2 серпня Верховний суд Росії визнав полк Азов «терористичною організацією». Своїм рішенням російська сторона може загальмувати процес обміну.
За участь в Азові росіяни передбачили кримінальну відповідальність: організаторам може загрожувати покарання до довічного позбавлення волі, а пересічним учасникам — до 20 років, а майно організації або її філії підлягає конфіскації.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ