Росія створила понад 40 добровольчих підрозділів для війни в Україні, — ЗМІ

Росія вже створила понад 40 добровольчих підрозділів для війни в Україні. Батальйони формувалися в більш ніж 20 регіонах.

Росія створила понад 40 добровольчих підрозділів для війни в Україні, - ЗМІ

Про це повідомляє ІПУ з посиланням на «Коммерсант«.

Відзначається, що формування подібних підрозділів йде в російських регіонах з весни, інформація про них публікується в ЗМІ та соціальних мережах органів влади. У деяких регіонах формують один підрозділ, в інших — по два-три і більше. В одних випадках це мотострілецькі, танкові або артилерійські батальйони і роти, в інших — підрозділи підтримки.

У всіх регіонах учасники добровольчих підрозділів підписують договори на не менше шестимісячний термін і отримують статус контрактників.

Добровольцям обіцяють різні зарплати в залежності від регіонів. В Омській області обіцяють зарплату 130 тисяч рублів, в інших регіонах — понад 200 тисяч, а в Пермському краї пропонують не менше 300 тисяч рублів.

Крім того, контрактникам обіцяють додаткові виплати за «успішне ведення бойових дій» і добові в розмірі 8000 рублів «за кожен день наступу». Однак деякі добровольці повідомляють, що так і не отримали обіцяні гроші.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ