Байден вважає, що Китай не зважиться напасти на Тайвань — Reuters

Американський лідер сумнівається, що військові навчання китайської армії закінчаться тим, що Пекін вирішить виступити з війною проти Тайбея.

Байден вважає, що Китай не зважиться напасти на Тайвань - Reuters

Військові навчання армії КНР біля берегів Тайваню не стануть причиною подальшої військової ескалації в регіоні. Про це заявив президент США Джозеф Байден, повідомляє Reuters у вівторок, 9 серпня.

«Мене турбує їхня (Китаю – ред.) активність, але я не думаю, що вони підуть на щось більше», — вважає американський лідер.
Військові навчання Китаю навколо Тайваню не змінили оцінку Пентагону щодо того, що Китай не намагатиметься повернути Тайвань військовим шляхом протягом наступних двох років, повідомляє видання Politico з посиланням на коментар чиновників у міністерстві оборони США.
Оцінку подій не змінило і те, що напередодні Пекін розпочав військові навчання навколо острова, під час яких НВАК випустила не менше 12 ракет і, щонайменше, одна з них пролетіла безпосередньо над Тайванем, зазначає видання.
ЗМІ додає, що коментарі Пентагону про те, що Китай незабаром не розпочинатиме військову операцію на Тайвані, відображають спроби адміністрації Байдена применшити значення китайських військових навчань у районі острова.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ