Після скандалу зі звітом про ЗСУ звільнився ще один керівник Amnesty

Пер Вестберг, який був членом та співзасновником організації майже 60 років, вирішив піти з посади.

Після скандалу зі звітом про ЗСУ звільнився ще один керівник Amnesty

Співзасновник шведського підрозділу Amnesty International Пер Вестберг заявив, що залишає свою посаду через скандальний звіт організації про Збройні сили України. Про це повідомляє Svenska Dagbladet.

«Я є членом організації вже майже шістдесят років. З важким серцем я через заяви Amnesty про війну в Україні закінчую свою довгу і плідну співпрацю», — сказав Вестберг.
Також він додав, що на початку свого існування компанія працювала над звільненням політв’язнів, проте поступово «розширила свій мандат».
Пер Вестберг у 1963 році став засновником шведської філії Amnesty International. У 1976-1982 рр. був головним редактором найбільшої щоденної газети Швеції Dagens Nyheter. Вестберг також є членом комітету Нобелівської премії з літератури.
Нагадаємо, 4 серпня правозахисна організація Amnesty International заявила у своєму звіті, що українські військові наражають на небезпеку цивільне населення. Однак у документі жодного слова не сказали про злочини окупантів. В ОП заявили, що українцям загрожує лише російська армія та засудили вибірковість Amnesty International.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ