Чоловік української телеведучої розсекретив своє місцезнаходження на фронті

До початку повномасштабного російського вторгнення чоловік Марічки Падалко підписав контракт із ЗСУ.

Чоловік української телеведучої розсекретив своє місцезнаходження на фронті

Чоловік телеведучої Марічки Падалко Єгор Соболєв, який захищає Україну від російських окупантів, розсекретив, де перебуває на фронті. Про це він повідомив в Instagram.

Зокрема, чоловік телезірки оприлюднив пост, у якому поділився, що він на фронті, на півдні країни, у підрозділі, який складається із спецпризначенців і здійснює як розвідку, так і коригування артилерії за допомогою дронів.
«Завжди ініціативні, завжди в боях, при цьому за можливості створюються умови для відновлення сил. Кожна операція максимально ретельно планується. З аналізом розвідданих, у тому числі через програми ситуаційної обізнаності. З додатковим збором даних, без яких успіх операції є сумнівним. Після завершення – обов’язковий натовський after action review (верифікація за боєм. – Ред.). Загальне обговорення: що сталося – як планували; що – не як планувати; і які висновки потрібно зробити кожному», – поділився він.
Водночас Єгор Соболєв позитивно відгукнувся про свого командира, який старанно допомагає зростати всім підлеглим.
«Командир визначений боями – його авторитет базується на його знаннях і вміннях. Також завжди готовий поділитися інформацією та підтримкою з іншими підрозділами, з якими перетинаємося в операціях. При цьому Т. не боїться висловлювати власну думку вищому командуванню – навіть незручну думку – коли цього потребує завдання», – додав він.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ