У Польщі побили відомого білоруського блогера

Правоохоронці завдяки відеозапису, знятому на мобільний телефон, встановили особу одного з нападників.

У Польщі побили відомого білоруського блогера

У Варшаві на одному з танцмайданчиків на березі Вісли невідомі побили білоруського блогера Мартіна Крама та його супутницю. Про це він повідомив в YouTube.

За його словами, один із чоловіків ударив його дівчину Юлю по потилиці, після чого між компаніями виник конфлікт. Під час сутички хлопець, який ударив його дівчину, сказав Мартіну польською «валіть з Польщі».

Наступного дня після інциденту блогер разом зі своєю супутницею звернулися до лікарні, а після чого пішли до правоохоронних органів, де розповіли про подію.

«Ми прийшли в поліцію, розповіли всю ситуацію, на що нам сказали, що, швидше за все, це будуть цивільно-правові відносини. То ми самі маємо писати платну заяву до суду і самі доводити свою правоту, а їхню — винуватість. Але в цивільно-правових відносинах максимум, чим їх можуть покарати — це якісь гроші з них стягнути. Я вважаю, що це не те покарання, яке вони мають понести», — сказав він.

Водночас завдяки тому, що компанія блогера почала знімати те, що відбувається на камеру, вдалося встановити особу одного з нападників. Втім, поліцейські переписали його дані та відпустили.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ