За гроші, які українці збирали на Байрактар, купили супутник

Шоумен зазначив, що завдяки цьому придбання принесе максимальну користь українському війську та шкоди окупантам.

За гроші, які українці збирали на Байрактар, купили супутник

Популярний український телеведучий, волонтер Сергій Притула повідомив, що за 600 мільйонів, які збирали на Байрактар, придбали супутник. Про це він заявив на своїй сторінці в Instagram.

За його словами, були переговори з Міністерством оборони України, після було прийнято рішення придбати супутник. Він надасть доступ до бази даних супутникових знімків компанії Айсай більш як на рік. Також це дозволить військовим планувати оперативні операції.
«Ми купили супутник, але це не просто один супутник, він дає нам доступ до бази супутникових знімків сузір’їв супутників компанії Айсай, і цей доступ ми викупили більш ніж на рік уперед. Тепер наша армія буде максимально швидко отримувати супутникові знімки високої якості, які допоможуть нам з оперативним плануванням операцій. «Бавовни» буде багато», — сказав він.

Також компанія ICEYE оприлюднила фото Кримського моста.
Зазначаються, що дані оновлюються раз на кілька годин. Тим самим українські захисники матимуть змогу спостерігати за бойовими діями на тактичному рівні. Роздільна здатність фото — 25 сантиметрів на піксель.
 Кримський міст
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ