Є додаткові дані щодо підготовки провокації на ЗАЕС — розвідка

Існує висока імовірність проведення масштабного теракту на ядерному об’єкті, вважають у ГУР.

Є додаткові дані щодо підготовки провокації на ЗАЕС - розвідка

Українська розвідка отримала нові підтвердження інформації щодо підготовки російськими окупантами провокації на території Запорізької АЕС. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони у четвер, 18 серпня.

«Отримано додаткові підтвердження інформації про підготовку окупантами провокації на Запорізькій атомній станції 19 серпня. Зокрема, ліцензованому персоналу (що виконує свої функції на основі виданої Держатомінспекцією ліцензії) наказано залишатися вдома. На територію станції допускатиметься невелика частина оперативного персоналу», — ідеться в повідомленні.

Також наголошується, що 18 серпня на вечірніх зборах керівництва ЗАЕС були відсутні представники Росатому. При тому, що з моменту окупації ці співробітники були обов’язково присутніми на всіх таких нарадах. Наразі вони взагалі залишили територію АЕС.

«З огляду на кількість зброї, що знаходиться на території атомної станції, а також неодноразові провокативні обстріли, є висока ймовірність проведення масштабного теракту на ядерному об’єкті», — наголосили в ГУР.

Нагадаємо, сьогодні розвідка вже попереджала про можливу провокацію окупантів на Запорізькій атомній станції завтра, 19 серпня.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ