У Києві закінчили розслідування щодо херсонської колаборантки

Жінка добровільно погодилася бути «головою обласної комісії» під час проведення псевдореферендуму.

У Києві закінчили розслідування щодо херсонської колаборантки

Столична прокуратура завершила досудове розслідування щодо мешканки Херсона, яка погодилася бути «головою обласної комісії» під час проведення псевдореферендуму у Херсонській області. Про це у п’ятницю, 19 серпня, повідомляє прес-служба прокуратури.

Наголошується, що стосовно неї до суду направлено обвинувальний акт за звинуваченням у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).
«Слідством встановлено, що підозрювана протягом травня-червня 2022 р. дала згоду на співпрацю з представниками РФ. Перебуваючи на тимчасово окупованій території Херсона, підозрювана добровільно погодилася на зайняття посади в незаконно створеному органі влади. Вона була проголошена головою обласної комісії з проведення фейкового «референдуму» на тимчасово окупованій території Херсонської області», — йдеться у повідомленні.
За даними прокуратури, раніше підозрювана неодноразово брала участь у виборчих процесах за українським законодавством, зокрема очолювала Херсонську міську виборчу комісію.
Підозрюваній загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ