Геращенко «знайшов» посвідчення Симоньян у Нацгвардії

У Росії «наклепали» у фоторедакторі фальшивих посвідчень Нацгвардії та почали розповідати «казки», зазначив Антон Геращенко.

Геращенко "знайшов" посвідчення Симоньян у Нацгвардії

Росіяни підробили посвідчення нібито військовослужбовця Національної гвардії України Наталії Вовк, яку ФСБ звинувачує у вбивстві іної – дочки російського філософа та пропагандиста Олександра Дугіна. Про це повідомив радник голови МВС Антон Геращенко у Facebook у понеділок, 22 серпня.

За його словами, розпропаганда разом із ФСБ пробила чергове дно.
«Наклепали у фоторедакторі фальшивих посвідчень Національної гвардії і ну давай розповідати ватникам казки про те, що дівчина з українським прізвищем Вовк підклала бомбу під машину  родини Дугіних», — написав Геращенко.
Він запевнив, що в Україні «теж вміють малювати та робити фотоколажі».
«Ось, гляньте, який персонаж у нас служить у Нацгвардії просто зараз», — і оприлюднив посвідчення із зображенням російської пропагандистки Маргарити Симоньян у формі української Нацгвардії.
Фото: Антон Геращенко / Facebook
Нагадаємо, сьогодні у ФСБ заявили про нібито розкриття вбивства Дар’ї Дугіної. Її автомобіль замінували 43-річна Наталія Вовк із полку Азов, яка приїхала до Росії 23 липня разом із 12-річною дочкою Софією Шабан, вважають у російській спецслужбі.
В Азові відповіли, що заява про нібито причетність полку до вбивства дочки Дугіна це чергова недоробка та фейк від ФСБ.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ