Німеччина поставить Україні ППО IRIS-T раніше

Найновіші німецькі системи ППО IRIS-T будуть в Україні вже найближчими тижнями, а не в жовтні, як раніше було заплановано.

Німеччина поставить Україні ППО IRIS-T раніше

Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок заявила, що Німеччина планує передати українським військовим новітні системи ППО IRIS-T вже найближчими тижнями. Про це вона повідомила під час брифінгу у вівторок, 23 серпня.

До речі, раніше у Німеччині планували передати нові системи ППО не раніше осені, але тепер прогноз щодо постачання змінився.
Нагадаємо, Україна домовилася про закупівлю німецької системи ППО IRIS-T ще в червні. Пізніше у Берліні заявили, що обіцяна Україні система протиповітряної оборони IRIS-T перебуває у Німеччині на стадії виробництва. Наприкінці літа її підготують для передачі в Україну.
_______________________________
IRIS-T (Infra Red Imaging System Tail/Thrust Vector-Controlled) – інфрачервоні самонавідні ракети. Є дві версії ракет IRIS-T класу «земля-повітря» для ППО: IRIS-T SLS ближнього радіусу та IRIS-T SLM середнього радіусу дії.
Випробування IRIS-T SLM було завершено у січні 2022 року. У квітні 2022 року ці ракети було поставлено, зокрема, у Єгипет. Їхня максимальна дальність стрільби – 40 км, висота – 20 км.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ