Лукашенко пояснив, навіщо привітав Україну 24 серпня

В українцях немає нічого поганого і вони не «нацики», наголосив політик. Він також нагадав, що має українське коріння.

Лукашенко пояснив, навіщо привітав Україну 24 серпня

Олександр Лукашенко заявив журналістам, що українці – добрі люди, тому він вирішив привітати їх із Днем Незалежності. Про це 26 серпня повідомила прес-служба політика.

«Особисто в мене склалося дуже хороше і добре ставлення до українців. Навіть до західняків (западенців, як їх називають). Нічого в них поганого немає. Ніякі вони не «нацики». «Нацики» – це ті, хто зверху, починаючи від тих, хто курить, нюхає, п’є та потім патякає з екранів телевізорів. А люди хороші. Це наші люди. Тому я вважав за необхідне, як завжди, привітати український народ (із Днем Незалежності. – Ред.)», – наголосив самопроголошений лідер Білорусі.
Він також нагадав, що має українське коріння.
«Моє коріння із прапрадідів зарите десь між Черніговом і Києвом. Прізвище, власне, промовисте. Слава богу, що зберіг… Щодо державності – це наші сусіди. Їх не обирають, я часто говорив. Це від Господа Бога. А раз подаровані нам Господом Богом, ми маємо ставитися до них відповідно. Третє – це наші люди, це слов’яни. Ми всі з одного коріння. Я аж ніяк не міг не милуватися Україною», – зазначив він.
Нагадаємо, 24 серпня, у День Незалежності України, Лукашенко побажав українському народу «мирного неба».
Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк назвав привітання «клоунадою» та цинізмом.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ