У ГУР назвали терміни вирішального періоду війни

Найбільш гарячим періодом на фронті будуть вересень — жовтень. Проте, взимку бойові дії також будуть тривати.

У ГУР назвали терміни вирішального періоду війни

Нинішня осінь буде вирішальним періодом у війні, вважають у Головному управлінні розвідки Міноборони. Зимовий період буде складним, але заплановані Україною заходи мають бути успішними. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький в інтерв’ю РБК-Україна, яке було опубліковано у суботу, 26 серпня.

«Вирішальний період – це буде якраз осінь. Якщо говорити про природні та кліматичні умови – це вересень-жовтень. Далі піде негода, листопад, зима, але бойові дії продовжаться», — сказав Скібіцький.

Він наголосив, що за будь-якого розкладу зимовий період теж буде складним, бо йтимуть бойові дії.

«Друге — фактор енергетичних ресурсів, який однозначно використовуватиметься Росією, щоб дестабілізувати нашу внутрішню ситуацію. А на цьому фоні вони готуватимуться до весни, до відновлення потужних бойових дій», — вважають у ГУР.

При цьому в розвідці прогнозують, що бойові дії взимку можуть бути не такими активними. Водночас окупанти продовжать тримати свої батальйонні тактичні групи також і біля кордонів із Сумською та Чернігівською областями, щоб обстрілювати українські території, тримати у напрузі населення та відволікати на себе сили та засоби ЗСУ.

Також Скібіцький висловив сподівання, що ті заходи, які планує Україна, матимуть успіх, і ЗСУ зірвуть плани Росії щодо подальшої окупації, і щодо Донецького регіону.

«Незважаючи на те, що нам недостатньо тих ресурсів, які у нас є, нам допомога надходить, ми плануємо бойові дії. Ми вражаємо їхні пункти управління, склади боєприпасів, живу силу. І сам моральний стан російських військ змінюється — це зовсім інше, ніж те, що було на початку березня, коли вони маршем йшли на нашу територію», — додав Скібіцький.

Він зазначив, що за даними розвідки, укомплектованість деяких підрозділів РФ, які брали участь у бойових діях із лютого, зараз становить 30%. Ця цифра нижче за будь-які необхідні показники.

При цьому Москві не вдається реалізувати плани щодо набору на контрактну службу та добровільного набору – вони не виконуються більш ніж на 50%.

Скібіцький зазначив, що, можливо, настане такий момент, що Росія буде змушена оголошувати повну мобілізацію, щоб досягти запланованих цілей у війні.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ