РФ відкладає ротацію військ через втрати — зведення

ЗСУ продовжують відбивати спроби окупантів вести наступ на сході, на півдні ворог веде обстріл.

РФ відкладає ротацію військ через втрати - зведення

Командування окупаційних російських військ відкладає ротацію передових підрозділів на невизначені терміни через великі втрати. Про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ у суботу, 27 серпня.

«Зростають втрати російських окупаційних військ у живій силі. У зв’язку з цим командування загарбників розширює практику перенесення термінів ротацій передових підрозділів на невизначені терміни», — йдеться у повідомленні.
Згідно з зведенням, на Сіверському напрямку окупанти з метою демонстрації присутності та сковування дій підрозділів Сил оборони обстріляли райони Толстодубового, Вільного та Шевченківського Сумської області.
На Харківському напрямку війська РФ задіяли ствольну та реактивну артилерію для обстрілів районів населених пунктів Костянтинівка, Світличне, Калинове, Дементіївка, Борщова, Черкаські Тишки, Олександрівка, Шестаково, Верхній Салтів, Базаліївка, Лебяже та Пришиб. Авіація противника вдарила біля Мосьпанового та Залимана. Ракетні удари завдавалися в районах населених пунктів Дергачі, Чугуїв та Олександрівка.
Окупанти намагалися провести штурм у напрямку Дементіївки, отримали відсіч та відійшли.
На Слов’янському напрямку вогнем ствольної артилерії та РСЗВ окупанти намагалися зруйнувати об’єкти цивільної інфраструктури біля Норцівки, Рідного, Дмитрівки, Мазанівки, Курульки, Петровського та Черкаського. Також було здійснено спробу наступу у напрямку Бражківки, проте ворог успіху не мав, зазнав втрат і відійшов.
На Краматорському напрямку ворожі артилерійські обстріли зазнали райони Спірного, Сіверська і Тетянівки. Ворог задіяв авіацію для завдання удару неподалік Івано-Дар’ївки. Окупанти вели наступ у напрямку Григорівки, успіху не мали, відійшли.
На Бахмутському напрямі зафіксовано обстріл біля Бахмута, Соледара, Яковлівки та Кодеми. Українські військовослужбовці, після ударів ворожої авіації, відбили наступ противника у напрямах населених пунктів Соледар та Зайцеве.
На Авдіївському напрямку ворог із застосуванням танків, ствольної та реактивної артилерії, намагався зруйнувати важливі об’єкти інфраструктури, завдати шкоди українським підрозділам у районах Авдіївки, Нью-Йорка, Торецького, Красногорівки та Новобахмутівки. Наносилися авіаудари біля Мар’їнки та Невельського. Наступальними діями окупанти намагалися просунутися у напрямах населених пунктів Невельське та Олександропіль, успіху не мали, відійшли.
На Новопавлівському напрямку підрозділи ворога продовжували обстріли неподалік Павлівки, Єлизаветівки, Новомихайлівки та Великої Новосілки. Ворог задіяв авіацію для ударів по району Володимирівки. Вів наступальний бій у напрямах Пречистівки та Павлівки, успіху не мав, відійшов.
На Запорізькому напрямку окупанти обстріляли території біля Залізничного, Новоукраїнського, Шевченка, Преображенки, Червоного, Січневого, Времівки, Степногірська, Новополя та Новоданилівки. Ударів авіації зазнали райони населених пунктів Ольговське, Новопіль, Гуляйпільське та Новоданилівка.
На Південнобузькому напрямку основні зусилля противник продовжує зосереджуватися на недопущенні просування українських військ, здійснюючи обстріл з танків, ствольної артилерії та РСЗВ по лінії зіткнення. Завдавалися авіаційні удари біля Великого Артакового, Першотравневого та Ольгіного.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ