В ОП прокоментували наступ на півдні

Влада закликає не «хайпувати» на інформації про війну, щоб не нашкодити діям ЗСУ.

В ОП прокоментували наступ на півдні

В Офісі президента закликали з обережністю коментувати будь-які воєнні дії ЗСУ. Так, інформацію про початок наступу українських військових на півдні країни прокоментував радник голови ОП Михайло Подоляк у понеділок, 29 серпня.

«Розумію наші бажання і мрії. Але все ж таки пропоную виходити з обережного коментаря щодо будь-яких наших військових дій… Тому ще раз нагадую всім політикам, експертам і лідерам громадської думки (зрозуміло, що вони всі знають набагато краще за безпосередніх виконавців) про важливість не маніпулювати і не спекулювати інформацією про хід військових операцій до офіційних заяв представників Збройних сил або Міністерства оборони України. Ще раз головне – до офіційних заяв не потрібно робити суперсенсаційні заяви…», — написав телеграм.
Подоляк також закликав журналістів ретельно перевіряти джерела інформації.
«Бажання продемонструвати свою «обізнаність», причетність до «інсайду» та «хайпонути» на «ситуативі» — природно для будь-якого інформаційного простору. Але війна – це не контент. Давайте фільтрувати інформацію та професійно працювати з поваги до українських захисників», — зазначив представник ОП.
«Безперечно, жодних сумнівів, що наші «відпрацюють» правильно, немає…», — додав Подоляк.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ