Мама Кузьми Скрябіна висловилася про Тараса Тополю

Мама легендарного артиста зазначила, що решті зірок шоу-бізнесу слід брати приклад із фронтмена гурту Антитіла.

Мама Кузьми Скрябіна висловилася про Тараса Тополю

Мати Кузьми Скрябіна Ольга Кузьменко зізналася, що до початку війни багато спілкувалася зі співаком Тарасом Тополею. Про це вона повідомила в інтерв’ю 24 каналу.

За її словами, виконавець, як і багато інших, міг виїхати за кордон, проте фронтмен гурту Антитіла взяв до рук зброю та пішов захищати Батьківщину.

«Ми з ним багато говорили. Він дуже неухильний, патріотичний. Це чоловік, який міг спокійно з трьома дітьми виїхати до США до мами і їздити, як решта, загорнувшись прапором, і співати десь там, де не вибухають снаряди. А він зробив зовсім інакше», — сказала Ольга.

Також вона додала, що всім артистам слід взяти приклад із Тараса Тополі, оскільки він ще до початку повномасштабного російського вторгнення підтримував українську музику.

«Мені здається, якби були такі люди, як Тополі, які ще до війни співали патріотичні пісні, ми б зараз зовсім «інакше стояли». Це все перемальовка, а потім говоритимуть: «А я десь у Варшаві, а я десь там співаю». Ну, Бог їм суддя», — підсумував мама легендарного артиста.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ