Шабаші росії у центрі Європи неприпустимі – МЗС

Київ засуджує проросійські акції у Кельні й Празі, які «не мають нічого спільного зі свободою слова і реальними настроями» місцевих жителів.

Шабаші росії у центрі Європи неприпустимі – МЗС

Міністерство закордонних справ України засудило проросійські акції у Німеччині і Чехії, а також подякувало жителям Кельна і Праги, які виступили проти мітингів. Про це у Facebook написав представник МЗС Олег Ніколенко.
Він нагадав, що учасники протестів вимагали припинити підтримку України і скасувати санкції проти Росії.

«Проведення подібних шабашів під триколорами держави-агресора у центрі Європи неприпустиме. Ці заходи не мали нічого спільного зі свободою слова і реальними настроями у Німеччині і Чехії. Ми засуджуємо спроби учасників проросійських акцій виправдати війну Росії проти України і зневажити честь і гідність українців, які ціною своїх життів відстоюють свободу у Європі», – підкреслив Ніколенко.
За його словами, Київ не має сумнівів у солідарності з українцями абсолютної більшості німців і чехів, які надали сотням тисяч із них тимчасовий притулок.
«Акції, які пройшли у неділю, не зможуть похитнути дружбу між Україною, Німеччиною та Чехією, підтримку яких ми високо цінуємо», – зазначив дипломат.
Нагадаємо, у неділю, 4 вересня, близько двох тисяч переважно російськомовних демонстрантів вийшли на протест у Кельні, вимагаючи від Німеччини припинити підтримку України і скасувати санкції проти РФ.
Напередодні у Празі пройшов масовий мітинг проросійських сил за припинення постачання зброї Україні і початок діалогу із Росією.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ