Німеччина передала Україні ще п’ять зеніток Gepard

П’ять додаткових зенітних установок Gepard та станція радіолокації COBRA вже в Україні.

Німеччина передала Україні ще п'ять зеніток Gepard

Німеччина передала Україні п’ять додаткових зенітних установок Gepard та радіолокаційну станцію COBRA. Про це у вівторок, 6 вересня, повідомляє прес-служба уряду Німеччини.

У повідомленні йдеться, що Україна вже отримала одну станцію радіолокації COBRA. Також, за їхніми даними, для ЗСУ вже передали 20 зенітних установок Gepard. Німецький уряд зазначає, що минулого тижня було передано лише 15 установок цього типу.
Раніше повідомлялося, що Німеччина поставить Україні ППО IRIS-T раніше за термін. Найновіші німецькі системи ППО IRIS-T будуть в Україні вже у вересні.
Зенітна самохідна установка Gepard здатна знищувати повітряні цілі на висоті від 100 м до 4 км, що летять зі швидкістю до 350 — 400 м/с, а також наземні цілі на дальності до 4500 метрів з місця та в русі.
РЛС COBRA – це станція контрбатарейної боротьби, яка визначає координати позицій артилерії супротивника, мінометних батарей, а також саморобних ракетних установок. Крім того, РЛС може розраховувати точки падіння снарядів та ракет, що дозволяє коригувати вогонь своїх підрозділів, а також сповіщати їх про загрозу вогневого ураження.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ