РФ знайшла спосіб обійти заборону заходити у порти ЄС – ЗМІ

Російські танкери, які задіяні у схемах, належать компанії Volga Shipping бізнесмена Володимира Лісіна, повідомляє проект Схеми.

РФ знайшла спосіб обійти заборону заходити у порти ЄС – ЗМІ

Російські танкери продовжують експортувати нафтопродукти навіть після заборони заходити у порти Євросоюзу. Про це повідомляє проект Радіо Свобода Схеми.

Журналісти проаналізували маршрути російських наливних суден у Чорному морі за допомогою систем моніторингу суден Marine Traffic та Equasis і побачили дві налагоджені схеми.
Перша схема дозволяє танкерам вийти з російських портів, зупинитися у Чорному морі поблизу Румунії, а далі нафтопродукти перевантажують на судна під прапорами країн ЄС для відправлення у порти інших країн, включаючи країни Євросоюзу.
«Ось, наприклад, як російська нафта потрапляє у Грецію. 27 липня російський танкер Mekhanik Antonov біля порту Констанца перекачав свій вантаж на танкер з мальтійським прапором Georgia (власник судна – грецька компанія). 28 і 29 липня Georgia отримав вантаж з російського судна Tanker 8. VF Tanker 8 порожнім повернувся у Росію, а завантажений Georgia 10 серпня розвантажився у тому ж грецькому порту Agioi Theodoroi», – йдеться у розслідуванні.
У другій схемі задіяно танкер-збірник під прапором Ліберії, який п’ятий місяць стоїть у морі біля Констанци (Румунія). Російські танкери регулярно наповнюють його з червня цього року, а він перевантажує нафту або нафтопродукти на інше судно, яке або заходить у європейський порт і розвантажується, або продовжує «естафету», і у порт країни ЄС заходить уже четверте судно у цьому ланцюжку.
Повідомляється, що російські танкери, задіяні у схемах, належать компанії Volga Shipping бізнесмена Володимира Лісіна, який очолив рейтинг найбагатших людей Росії за версією Forbes у 2022 році.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ