Новий король Британії зробив першу заяву

Офіційним ім’ям нового британського короля стане Карл III, повне ім’я – Чарльз Філіп Артур Джордж.

Новий король Британії зробив першу заяву

Новим королем Великої Британії став старший син покійної королеви Єлизавети ІІ 73-річний принц Чарльз. У своїй першій заяві новий монарх назвав смерть матері «моментом найбільшого смутку для себе та всіх членів сім’ї».

«Ми глибоко сумуємо після смерті улюбленого суверена і не менш любимої матері. Знаю, що її смерть буде глибоко сприйнята по всій країні, територіях та Співдружності, а також незліченною кількістю людей в усьому світі», — зазначив він.
Чарльз фактично стає королем, однак офіційно його повинні проголосити таким на окремій церемонії, яка відбудеться пізніше.
Його дружина – 74-річна Камілла – отримає титул королеви-консорту. Це означає, що дружина короля має рівний із ним соціальний статус і має жіночий еквівалент його монархічного титулу.
Офіційним ім’ям нового британського короля стане Карл III, повне ім’я – Чарльз Філіп Артур Джордж. Прем’єр-міністр Ліз Трасс вже звернулася до нації і назвала короля Карлом III.
«Ми вражені новинами, які отримали. Смерть королеви – жахливий шок для Великої Британії та всього світу», — наголосила британський прем’єр.
За її словами, Єлизавета II була каменем, на якому було побудовано сучасну Велику Британію. Вона також закликала британський народ об’єднатись, щоб допомогти новому королю.
«Боже, бережи короля», — цими словами вона завершила промову.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ