Зеленський назвав кількість звільнених територій

Із першого вересня українські захисники звільнили вже десятки населених пунктів. І цей процес продовжується.

Зеленський назвав кількість звільнених територій

З початку вересня ЗСУ звільнили понад тисячу квадратних кілометрів окупованої території України. Про це увечері у четвер, 8 вересня, повідомив у своєму відеозверненні президент Володимир Зеленський.

«У рамках оборонних операцій, що продовжуються, наші герої звільнили вже десятки населених пунктів. І сьогодні цей рух продовжився, є нові результати. Всього з першого вересня звільнено понад тисячу квадратних кілометрів нашої території. Дякую всім, хто це забезпечив! Дякую армії, розвідникам і спецслужбовцям за кожен український прапор, встановлений цими днями», — сказав Зеленський.
Він також наголосив, що 8 вересня провів нове засідання Ставки верховного головнокомандувача. Головним питанням стали активні дії на передовій.
За словами президента, Ставка продовжить працювати у форматі досить частих засідань та нарад, щоб українські командири на місцях мали повну підтримку на всіх рівнях і щоб ЗСУ, розвідка та весь сектор оборони та безпеки отримував усі необхідні ресурси, усі необхідні матеріальні, політичні, інформаційні, дипломатичні та інші засоби для ефективної оборони України та вигнання окупантів.
Зеленський додав, що вся державна діяльність зосереджена на потребах фронту та захисту українців.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ