«Глава» Криму пригрозив кримінальною відповідальністю проукраїнським активістам

За словами Аксьонова, мешканців Криму ідентифікуватимуть за відеозаписами з мітингів, звільнятимуть з роботи та закриватимуть їхні бізнеси.

"Глава" Криму пригрозив кримінальною відповідальністю проукраїнським активістам

В окупованому росіянами Криму посилився проукраїнський рух – окупанти погрожують українцям кримінальною відповідальністю за «націоналістичні гасла та пісні» на публічних заходах. Про це написав у Telegram так званий «глава» Криму Сергій Аксьонов.

«В інформаційному просторі з’являються відео з публічних заходів у Криму, на яких учасники скандують проукраїнські гасла, співають націоналістичні пісні. Вважаю, що і організаторів, і учасників подібних розваг потрібно притягувати до відповідальності, звільняти з посад, вживати інших заходів у рамках законодавства. Для тих, хто підтримує український режим, раціональним та логічним буде виїхати до тієї країни, яку вони так люблять”, — написав Аксьонов.
Він також уточнив, що це буде кримінальна відповідальність. За словами Аксьонова, мешканців Криму ідентифікуватимуть за відеозаписами, звільнятимуть з роботи та закриватимуть їхні бізнеси.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ