• Главная »
  • Футбол »
  • УЄФА розробляє пакет санкцій для Боснії та Герцеговини, якщо товариський матч із росією відбудеться

УЄФА розробляє пакет санкцій для Боснії та Герцеговини, якщо товариський матч із росією відбудеться

Можливе усунення команд з усіх турнірів та позбавлення фінансової підтримки боснійської федерації

УЄФА розробляє пакет санкцій для Боснії та Герцеговини, якщо товариський матч із росією відбудеться

УЄФА розробляє пакет санкцій для Боснії та Герцеговини, якщо їхній товариський матч зі збірною росії відбудеться.

Раніше УЄФА задекларував, що проведення товариських поєдинків не належить до їхньої юрисдикції. Однак спортивні організації виконують міжнародні закони та вимоги, зокрема санкції, які наклали на росію Євросоюз та США. Таким чином, боснійську футбольну федерацію пізніше чекатиме покарання.

Пакет санкцій, які готують до УЄФА, включає усунення боснійських команд від усіх європейських турнірів. Це стосуватиметься як клубів, так і збірних різних рівнів. Також федерація БіГ втратить фінансування від різноманітних проектів УЄФА та ФІФА.

Раніше Виконком УАФ закликав керівництво футбольної асоціації Боснії та Герцеговини скасувати рішення про товариську зустріч із рф. Також УАФ звернулася до УЄФА та ФІФА з вимогою не допустити проведення матчу.

Нагадаємо, що збірна Боснії та Герцеговини планує провести товариський матч проти збірної росії 19 листопада в Санкт-Петербурзі. Ветерани збірної Боснії та Герцеговини — півзахисник Міралем П’яніч та капітан команди Едін Джеко виступили проти проведення гри.

Російські футбольні команди усунуті від усіх офіційних міжнародних турнірів через повномасштабне вторгнення армії росії в Україну.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ