У Чехії депутата оштрафували за заклик скинути бомбу на Україну

Народний обранець, який називає себе «антифашистом та антикомуністом», підтримує геноцид українців.

У Чехії депутата оштрафували за заклик скинути бомбу на Україну

Муніципальний депутат міста Брунтал у Чехії Даніель Макай оштрафований судом на 45 000 крон, що дорівнює 1800 євро, за те, що у лютому він схвалив вторгнення Росії в Україну на своїй сторінці у Facebook. Про це повідомляє «Česká novina».

Народний обранець стверджував, що Росія роззброє «українських фашистів». За його словами, РФ має «скинути на Україну водневу бомбу».
Чеське законодавство передбачає за схвалення або виправдання геноциду тюремне ув’язнення, проте до порушника застосували лише штраф.
Суддя Яна Янечкова зазначила, що підсудний зберігає свої погляди і тепер, коли російська агресія продовжується вже восьмий місяць.
Сам Макай на судовому процесі за цим фактом виступав із дезінформацією, яку транслює Кремль. Зокрема політик заявив, що в Україні нібито діють «фашисти». Також він стверджував, що український уряд «дозволяє вбивати росіян».
Депутат назвав себе на суді антифашистом та антикомуністом.
Зазначимо, що керівництво міста дистанціювалося від заяв політика.
Скриншот із постом депутата
У центрі Праги, 3 вересня, відбувся масовий проросійський мітинг. Його учасники вимагали припинити постачання зброї Україні та розпочати діалог з Росією.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ