В Ізюмі та Куп’янську затримали колаборантів

Трьом затриманим повідомили про підозру за фактом державної зради. Їм загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

В Ізюмі та Куп'янську затримали колаборантів

Силовики продовжують стабілізаційні заходи на звільнених від окупантів територіях Харківської області, повідомляє ДБР у четвер, 15 вересня.

Так, у звільненому Ізюмі вдалося викрити та затримати двох зрадників із числа вже колишніх працівників правоохоронних органів.
«Чиновниця місцевої податкової служби після початку війни продовжила роботу вже в окупаційній адміністрації росіян. Вона займалася підбором кадрів для окупаційної міської ради Ізюма, передавала інформацію про місцевих патріотів України», — йдеться у повідомленні.
Вказано, що жінка не пропускала масових заходів, де розповідала прокремлівським пропагандистам, як їй добре стало жити. Сюжети за участю рясніли в ефірах російських каналів.
Інша зрадниця вступила до лав так званої «народної міліції». Вона вмовляла своїх колишніх колег із Ізюмського відділу поліції так само переходити на службу до загарбників. Також вона показала ворогові, де перебувають усі державні органи міста.
Ще одна громадянка України пішла працювати у створену окупаційною владою податкову структуру у Куп’янську. Вона займалася тим, що відбирала гроші у населення на користь агресорів у вигляді стягування податків.
Всім трьом повідомили про підозру за фактом державної зради (ч.2 ст.111 КК України). Їм загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ